REKONŠTRUKCIE BB

O spoločnosti REKONŠTRUKCIE BB

Ako to všetko vlastne celé začalo ...

Naša spoločnosť, aj jej špecifické pomenovanie “REKONŠTRUKCIE BB” bolo založené v roku 2015 a jeho zakladateľom bol práve Tomáš Smutný . Vznik a vedenie malej organizácie bolo v prvých rokoch veľmi slabe a vo viac pripadoch aj dosť často prerušované, ktoré neskôr znažne narušili aj pandemické opatrenia. Aj napriek nasledovním obmedzeniam a prerušovanej aktivnej činnosti v stavebníctve sme stále ostali rovnako verný svojmu remeslu.

Sami veľmi dobre vieme, že na ceste v rozvoji developerskej činnosti a stavebných prác v danom odvetví treba je potrebné hlavne poskytovanie kvalitných služieb a to tak aby aj boli zodpovedajúce pracovnému nasadeniu a talentu pracovníkov. Našim férovím pristupom a pevním odhodlaním sa neustále zlepšovať si tak aj naďalej snažíme získať pozornosť talentovaných ľudí, ktorý maju chuť pracovať, sú nam verný ale hlavnej je na nich aj patričné spoľahnutie v našej spoločnosti.

Ako čas plynul a naša spoločnosť sa pomaly zotavovala v stavebnom a realitnom priemysle sa nám podarilo obnoviť úroveň poskytovaných služieb ale rovnako tak aj dopyty a ponuky po stavebných prácach. V súčasnoti je naša spoločnosť menej známa v oblasti rozvoja komerčných stavieb, ale my sme využili naše vlastné zdroje, aby sme dokázali zaujať vlastníkov súkromných residencíí, tak aby sme ich dokazali presvedčiť remesle, ktorá naša spoločnosť momentálne ponúka. V našej spoločnosti venujeme pozornosť hlavne detailom a to preto aby sme dokázali vylepšiť poskytovanie služieb a servisu so zameraním na stavebné práce. Napredovanie v našej spoločností nemá síce raketový výstup no vždy sa riadime nasledovnými slovami ” Pomaly dalej zajdes” a preto my sami verime, že kvalitná praca je niečo do čoho sa rozhodne oplati investovať.

Tomáš Smutný

C.E.O. FOUNDER / Konateľ

Potrebujete sa s nami poradiť ?

Kontaktujte nás na telefónom čísle +421 / 949 483 925 alebo info@rekonstrukciebb.sk